• Свеж
Перформанси Турбо за Да Downpipe Заптивка За Мицубиши Lancer EVO 4~9 Депонија Штекер Цевка-апарат TK-CGQ102D

Перформанси Турбо за Да Downpipe Заптивка За Мицубиши Lancer EVO 4~9 Депонија Штекер Цевка-апарат TK-CGQ102D

Проценките:
DEN 330.48

Стока
Достапно.

Детали

Име На Модел:
TK-CGQ102D
Материјал Тип:
T304 Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
сите
Објектот Должина:
00cm
Тип На Објект:
Turbo
Објектот Ширина:
00cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
TANSKY
Објектот Висина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Универзална
Година:
сите
Нема. на Цилиндри:
сите
Точка име :
GT Турбо Downpipe Заптивка
Примена:
За МИЦУБИШИ ЕВО TURBOCHARGERS
Под Тип:
меѓу Турбина Домување и Downpipe/Лактот
Материјал Тип:
T304 Нерѓосувачки Челик
одговара downpipe ID:
2.5 ИНЧЕН (63.5 MM)
ОЕМ:
За Мицубиши ЕВО 4-9
Заптивка Тип:
Турбо за да Downpipe Заптивка
турбо заптивка:
10pcs
боја:
Сребро.

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!