• Свеж
10pcs Светла 110V/220V 12V 5W КОЧАН LED Тревник Светилки Светлина IP65 Водоотпорен Пејзаж Отворено Светла Градина Пат Езерцето Светлина Гаранција

10pcs Светла 110V/220V 12V 5W КОЧАН LED Тревник Светилки Светлина IP65 Водоотпорен Пејзаж Отворено Светла Градина

Проценките:
DEN 3312.00

Стока
Достапно.

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
боја:
Дел 12V, дел 110V 220 V, B дел 12V, Б секција 110V 220V
Тип На Објект:
Пејзаж Осветлување
Техника:
Насликани
Број на Светла:
1
Тело Материјал:
Алуминиум
Отворен Тип Осветлување:
Подземни Светилки
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
0-5W
Број на извори на светлина:
1
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Осветлување Област:
3-5 метри квадратни
Напон:
110-240V
Материјал:
Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
ЈОВАН - Led тревник Градина светилки

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!