• Свеж
ЕЕ поддршка 10X 3157 18 SMD 18SMD 5050 Обратна Кочница Пак Опашка Назад До LED Сијалица Бела Бесплатен превозот XY01

ЕЕ поддршка 10X 3157 18 SMD 18SMD 5050 Обратна Кочница Пак Опашка Назад До LED Сијалица Бела Бесплатен превозот XY01

Проценките:
DEN 336.00

Стока
Достапно.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
Универзална
Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Напон:
12V
Wattage:
10W
Автомобил модел:
Универзална

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!