• Свеж
74HC138 SN74HC138N M74HC138 DIP16 (20pcs/многу)

74HC138 SN74HC138N M74HC138 DIP16 (20pcs/многу)

Проценките:
DEN 40.80

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
74HC138 SN74HC138N M74HC138 DIP16 (20pcs/многу)
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
натопи
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!