• Свеж
FEELDO 1Pair Автомобил Стерео Аудио Жици Темперамент За Фолксваген /Audi/Мерцедес Pluging Во ОЕМ Фабрика Радио CD (Type2) #A,M1737

FEELDO 1Pair Автомобил Стерео Аудио Жици Темперамент За Фолксваген /Audi/Мерцедес Pluging Во ОЕМ Фабрика Радио CD

Проценките:
DEN 50.16

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
-
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Бренд Име:
FEELDO
Од Моќ:
12
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
За Фолксваген
Објектот Големина:
1

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!