• Свеж
5.71 инчен / Елаборат Кинески Бакар cloisonne ракотворби Тибетската Будизмот Буда статуа

5.71 инчен / Елаборат Кинески Бакар cloisonne ракотворби Тибетската Будизмот Буда статуа

Проценките:
DEN 3119.76

Стока
Достапно.

Детали

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Cloisonne
Тема:
Будизмот
Употреба:
Декорација & Подарок

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!