• Свеж
100 компјутери 14 мм Завртка Устата Стаклени Шишиња Бела Пластична Капа за Празните Шишиња DIY 22X40 mm 7 ml Малку Ампули Нови Пристигнување

100 компјутери 14 мм Завртка Устата Стаклени Шишиња Бела Пластична Капа за Празните Шишиња DIY 22X40 mm 7 ml Малку

Проценките:
DEN 1197.36

Стока
Достапно.

Детали

Стил:
Тренди
Бренд Име:
Jarvials
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно транспарентен
Големина:
22x40 mm
Капацитет:
7 ml
Карактеристики:
Мали стаклени шишиња со Бела пластична капа
Употреба:
Декоративен Занает/ Подароци/чување шишиња
Место на Потекло:
Yiwu Кина
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!