• Свеж
10PCS CA3240E CA3240AE DIP8

10PCS CA3240E CA3240AE DIP8

Проценките:
DEN 135.36

Стока
Достапно.

Детали

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
(10PCS) CA3240AE
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
dip8
Електронски Компоненти & Резерви:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!