• Свеж
10pcs/многу УЛ-W6252 STRW6252 W6252 ДА-220F-6

10pcs/многу УЛ-W6252 STRW6252 W6252 ДА-220F-6

Проценките:
DEN 78.24

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
STRW6252 УЛ-W6252 LCD управување со чип
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
да-220f
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!