• Свеж
17182TW JMT 10PCS 80mm Пластични Четири-Лист Пропелер Гребло Модел Ветерници Играчки DIY рачно изработени модни Додатоци за Деца Мешана Боја

17182TW JMT 10PCS 80mm Пластични Четири-Лист Пропелер Гребло Модел Ветерници Играчки DIY рачно изработени модни Додатоци

Проценките:
DEN 90.24

Стока
Достапно.

Детали

боја:
80mm, 100mm
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
jmt

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!