• Свеж
17181TW JMT 10PCS 60mm Пластични Четири-Лист Пропелер Гребло Модел Ветерници Играчки DIY рачно изработени модни Додатоци за Деца Мешана Боја

17181TW JMT 10PCS 60mm Пластични Четири-Лист Пропелер Гребло Модел Ветерници Играчки DIY рачно изработени модни Додатоци

Проценките:
DEN 83.28

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
jmt

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!