• Свеж
4X Hight квалитетот 9*3W LED dimmer возачот со контролер влезен напон AC200-265V излезен напон 27-36V 900mA бесплатен превозот

4X Hight квалитетот 9*3W LED dimmer возачот со контролер влезен напон AC200-265V излезен напон 27-36V 900mA бесплатен

Проценките:
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Број На Модел На:
I
Излезниот Напон:
I
Гаранција:
3 година
Материјал:
I
Влезен Напон:
I
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
I
Тежина:
0.1kg
Повратен Сигнал:
I
сертификација:
CCC
Бренд Име:
KINGGREEN
Влезниот Сигнал:
I

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!