• Свеж
GZGMET Безбедност 2018 Авто Аларм Ios Android Аларм Систем Зрак Diy Безжична Burglar Аларм за Соларна Енергија Инфрацрвен Зрак Детектор

GZGMET Безбедност 2018 Авто Аларм Ios Android Аларм Систем Зрак Diy Безжична Burglar Аларм за Соларна Енергија Инфрацрвен

Проценките:
DEN 2376.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
GZGMET
Лозинката Тастатура:
Yes
Екранот:
Yes
Видео Интерфејс:
No
Наоружува Тип:
СТАН
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
моќност:
DC
Големина:
180x126x35mm
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Број На Модел На:
LC-RU
Излез Број:
99
Алармот Тип:
Алармот,SMS,PSTN,Апликации, ги Контролирате
Зона Број:
4 Жица,99 безжичниот
Фреквенција:
433Mhz
Зони:
4 Жица,99 безжичниот
Достапни Сензор:
4 звучници сензор,150 безжични сензорски
RF растојанието:
200-300 макс отворен простор
Функција:
Допир,СТАН
Стил:
GSM+PSTN
боја:
Бела
Јазик:
Англиски Стандардно,Русија,шпански,француски факултативна

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!