• Свеж
Автомобил Возило Прозорец Lifter Wiper Јаглерод Четка За Nissan Tiida, Chevrolet Плови (Големина:4*4*10мм)

Автомобил Возило Прозорец Lifter Wiper Јаглерод Четка За Nissan Tiida, Chevrolet Плови (Големина:4*4*10мм)

Проценките:
DEN 372.00

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Тежина:
0.01kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
Tibikoo
Објектот Ширина:
4mm
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
4mm
Tiida-Година:
2010,2014,2013,2009,2011,2012,2008,2015
Осветленост Дел Број:
2016121601
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Производителот Дел Број:
2016121601
Другиот Дел Број:
2016121601
Материјал Тип:
Меѓународен стандарден материјал
Објектот Должина:
10mm
Специјални Функции:
Јаглерод Четка За Автомобил Регулатори
Nissan Модел:
TIIDA
Пакување:
Вреќи/Подарок Кутија/Картон
Олово Време:
во рамките на 1-4 работни дена по плаќање
По -продажбата на услугата:
Одлични
Карактеристики:
Прозорецот lifter Моторни Јаглерод Четка За Chevrolet Плови
клучни зборови:
Јаглерод Четка за Nissan Tiida, Chevrolet Плови
Услуга Живот:
200000 пати

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!