• Свеж
Моторот Планината за Traxxas коса црта 4X4 и Стампедо 4x4

Моторот Планината за Traxxas коса црта 4X4 и Стампедо 4x4

Проценките:
DEN 1224.00

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!