• Свеж
XGE 3.0 mm Сребрена / Црна Нови Станбени Крстот Завртка Замена за Samsung Галакси S6 S7 S4 S5 S2 S3 забелешка 4 3 2 I9500 I9300 N7100

XGE 3.0 mm Сребрена / Црна Нови Станбени Крстот Завртка Замена за Samsung Галакси S6 S7 S4 S5 S2 S3 забелешка 4 3

Проценките:
DEN 31.20

Стока
Достапно.

Детали

боја:
10pcs за Црна, 10pcs за Сребро, 50pcs за Црна, 50pcs за Сребро, 100pcs за Црна, 100pcs за Сребро.
Број На Модел На:
за Samsung Galaxy S4 S5 S2 S3 забелешка 4 3 2 I9500 I9300 N7100
Бренд Име:
XGE
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Бар
Должина:
3.0mm
боја:
црна/сребрена

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!