• Свеж
Нова/Orig Lenovo ThinkPad X220T X220 Таблета X230T X230 Таблета База на Долниот Капак мали букви 04Y2088 04Y2090 04W2239

Нова/Orig Lenovo ThinkPad X220T X220 Таблета X230T X230 Таблета База на Долниот Капак мали букви 04Y2088 04Y2090 04W2239

Проценките:
DEN 1029.12

Стока
Достапно.

Детали

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Број На Модел На:
X230 X230i таблета X230T
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!