• Свеж
Задната Осовина Адаптер Преку Оска 12 x 142 12 x 148 Зголеми Вилушка Конверзија Комплет велосипед делови

Задната Осовина Адаптер Преку Оска 12 x 142 12 x 148 Зголеми Вилушка Конверзија Комплет велосипед делови

Проценките:
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Детали

Диск Планината:
Yes
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
категорија:
имајќи центар
Материјал:
Алуминиум легура
Центар Дупка Број:
20 Дупки
Бренд Име:
DECKAS
Позиција:
Задните
Зборуваше Дупка:
12*142
Центар Дупка Број:
12*148

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!