• Свеж
Бесплатен превозот 10pcs/многу CMD50N06B CMD50N06 50N06 ДА-252 ICBest квалитет

Бесплатен превозот 10pcs/многу CMD50N06B CMD50N06 50N06 ДА-252 ICBest квалитет

Проценките:
DEN 69.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
CMD50N06B
Бренд Име:
YOINNOVATI
Напон:
CMD50N06B
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
CMD50N06B
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
CMD50N06B
Пакет:
ДА-252

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!