• Свеж
100pcs/многу Розова Невестата И Младоженецот Свадба Бонбони Кутија Подарок Корист Кутии Свадба Bonbonniere Настан Партија Снабдувањето Со Панделка

100pcs/многу Розова Невестата И Младоженецот Свадба Бонбони Кутија Подарок Корист Кутии Свадба Bonbonniere Настан

Проценките:
DEN 532.56

Стока
Достапно.

Детали

Повод:
Број На Модел На:
бонбони кутија
Шема:
Момче & Девојка,Цвет,Облека,Шарени,Полна Боја,Невестата & Младоженецот,Љубовници
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Младоженецот Кутија Големина:
5.8*3.8*10 cm
Невестата Кутија големина:
5.8*3.8*8.5 cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!