• Свеж
ЗАДНА КОЧНИЦА CALIPER ЗА ЈАМАХА KODIAK 400 YFM 400 2000-2002 KODIAK 450 2003-2004 @20

ЗАДНА КОЧНИЦА CALIPER ЗА ЈАМАХА KODIAK 400 YFM 400 2000-2002 KODIAK 450 2003-2004 @20

Проценките:
DEN 1032.00

Стока
Достапно.

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
LY161-YFM400
Специјални Функции:
задна кочница caliper
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Материјал Тип:
Метал
Година:
2000-2002
Објектот Тежина:
860g
Бренд Име:
FLYPIG
Motobike Направи:
Јамаха
Состојба:
Нови
Модел:
KODIAK 450, KODIAK 400
Поставување на Возило:
Задните
Земја на Производство:
Кина
Се вклопува:
атв
Компатибилен Направи:
Јамаха

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!