• Свеж
За Ulefone Т1 Стакло Ulefone Т1 Калено Стакло Ulefone Т1 Екран Заштитник 0.33 mm HD Супер Калено Стакло Филм

За Ulefone Т1 Стакло Ulefone Т1 Калено Стакло Ulefone Т1 Екран Заштитник 0.33 mm HD Супер Калено Стакло Филм

Проценките:
DEN 53.04

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
ETECLA
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Дланка
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Модел 1:
За Ulefone Т1
Тежина:
10g
Дебелина:
0.30 mm
боја:
Транспарентна
Тврдост:
9H
Материјал:
калено стакло

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!