• Свеж
SongKAum Луксузни Памук 4Pcs Сет Постелнина ,Мода ,1.8/2m Кралот/Кралицата Големина,Прекривки Покрие/Кревет Шири/Pillowcases

SongKAum Луксузни Памук 4Pcs Сет Постелнина ,Мода ,1.8/2m Кралот/Кралицата Големина,Прекривки Покрие/Кревет Шири/Pillowcases

Проценките:
DEN 3720.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
150-180cm bed, 200cm bed
Лист Тип:
Станот Чаршаф
Техника:
ПЕСКАРЕЊЕ
Ткаенина Густина:
130 * 70
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Број На Модел На:
SJT-008
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Бренд Име:
songkaum
Пополнување:
Никој
тема count:
500TC
Материјал:
100% Памук
Тежина:
3.5kg
Стил:
Twill
Шаблон Тип:
Бескрајни
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!