• Свеж
2017 Точка Крт Отстранување Пенкало со 3 Начини За Лицето Кожата Место Луничка Отстранување за Стручна Домашна Употреба Убавина Инструмент Уред

2017 Точка Крт Отстранување Пенкало со 3 Начини За Лицето Кожата Место Луничка Отстранување за Стручна Домашна Употреба

Проценките:
DEN 73.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
Точка Крт Отстранување Пенкало Убавина Инструмент Уред
Бренд Име:
U-Бакнеж
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
функција 1:
Со Мало Поле
Карактеристика 2:
поддршка dropshipping , поддршка на големо
функција 3:
За Лицето Кожата Место Луничка Отстранување
карактеристика 4:
за Професионални & Домашна Употреба
Карактеристика 5:
отстрани луничка и молови, без никакви несакани ефекти.
Функција 6:
Директно плаќање од страна USB линија
боја:
Бела
Карактеристика 7:
т 3 прилагодливи скенирање место моќ излези за различни третман
Функција 8:
без повреда на нормална кожа, без крварење и малку болка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!