• Свеж
BigBigRoad За Citroen C2 Автомобил Wifi DVR FHD 1080P Автомобил Видео Рекордер WDR Автомобил Цртичка Камера Автомобил Црна Кутија ноќ визија Novatek 96658

BigBigRoad За Citroen C2 Автомобил Wifi DVR FHD 1080P Автомобил Видео Рекордер WDR Автомобил Цртичка Камера Автомобил

Проценките:
DEN 1632.96

Стока
Достапно.

Детали

Sd Мемориска Картичка:
Кингстон Class10 8G, Кингстон Class10 16G, НЕ ТФ-Картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Интерфејс:
AV Надвор,WI-FI,Micro SD/ТФ
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Руски,Кинески (Традиционалните),Англиски
Чипсет Производител:
Novatek
Специјални Функции:
Микрофон,Анти Магла,Дигитален Зум,Wifi Функција,SD/MMC Картичка,Анти-Вибрации,Време и Датум Екран,Циклус на Снимањето,G-sensor,Цикличното Снимањето,Ноќ Визија
Бренд Име:
BigBigRoad
GPS logger:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Агол На Гледање:
170°
Број На Леќи:
1
Пиксели:
1200Mega
Батеријата:
Никој
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Оригиналниот Пакет:
Yes
Камерата Резолуција:
1920x1080
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Видео Формат:
MOV
Слики Сензор:
Sony CCD
Екранот Размер:
4
Екран На Допир:
No
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Траење На Батеријата:
24
Големина На Дисплеј:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!