• Свеж
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Scirocco 2008 2009 2010 2012 2013 Халоген headight Одлична Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Scirocco 2008 2009 2010 2012 2013 Халоген headight Одлична Ултра светла осветлување smd led

Проценките:
DEN 1072.32

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Scirocco 2008-2013 Халоген светлата
Бренд Име:
geerge
Материјал Тип:
PC+smd led ангел очи прстени
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Дневни светла, и декорација
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фреквенција:
40 ± 5%
живот време:
повеќе од 30.000 часа
гаранција:
Yes
Осветленост Дел Број:
6x Посветла од CCFL Прстен Маркер Светилки 80-108
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12.6-13.8V

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!