• Свеж
Топла продажба 2017 Нови Вистинска Кожа Моден Стил Појас Торба Мажи за Патување Fanny Пакет кафе Ретро Половината Торба

Топла продажба 2017 Нови Вистинска Кожа Моден Стил Појас Торба Мажи за Патување Fanny Пакет кафе Ретро Половината

Проценките:
DEN 832.80

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обликот:
Кутија
Објектот Должина:
20inch
Материјал Состав:
кравја кожа
Број На Модел На:
#L072
Пол:
Мажи
Рака Пад:
0inch
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ШТО НАВИВААТ ДУШАТА

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!