• Свеж
Aiyima 2 парчиња 3.5 Инчен 85MM Звучникот Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Плоча Јазик Бас Сида

Aiyima 2 парчиња 3.5 Инчен 85MM Звучникот Бас Vibrating Дијафрагмата Пасивни Плоча Јазик Бас Сида

Проценките:
DEN 198.72

Стока
Достапно.

Детали

Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Аудио Crossover:
Двонасочна
Репродукција Функција:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Извор На Енергија:
AC
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
екран:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Канали:
1
Број на Звучникот за Куќиште:
2
екран:
No
комуникација:
Аудио Линија
Гласовна Контрола:
No
Број На Модел На:
NOEN
Водоотпорен:
No
Кабинетот Материјал:
Метал
Функција:
Никој
Бренд Име:
Aiyima
Материјал:
Метал
Звучник Тип:
Публикации
PMPO:
Никој
Посебна Карактеристика:
Преносни
AirPlay:
No
Аудио Излез:
Еден
Интерфејс Тип:
Никој
Говорникот Структура:
Hi-Fi Кутии
комуникација:
Жичен
Говорникот Класификација:
звучник
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!