• Свеж
WZSM Нови FFC FPC Флексибилен Кабел 1.0 mm Теренот 10 Pin 10P должина 400MM 40CM Напред Бесплатен Превозот

WZSM Нови FFC FPC Флексибилен Кабел 1.0 mm Теренот 10 Pin 10P должина 400MM 40CM Напред Бесплатен Превозот

Проценките:
DEN 183.84

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
400mm
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!