• Свеж
WZSM Бесплатен Превозот Нови FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm Теренот 0.5 mm растојание 10Pin должина 400MM 40CM Напред

WZSM Бесплатен Превозот Нови FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm Теренот 0.5 mm растојание 10Pin должина 400MM

Проценките:
DEN 191.76

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
400mm
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!