• Свеж
2017 Новиот Етиопија Скок Накит Поставена Златна боја Earring/Pendant/Ѓердан Накит Дизајн Мода Жените Накит Сет

2017 Новиот Етиопија Скок Накит Поставена Златна боја Earring/Pendant/Ѓердан Накит Дизајн Мода Жените Накит Сет

Проценките:
DEN 195.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGTHAI
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S0892
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Скок

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!