• Свеж
WZSM Нови FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.0 mm Теренот 1.0 mm растојание 6Pin должина 60MM 6CM Обратна Бесплатен Превозот

WZSM Нови FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.0 mm Теренот 1.0 mm растојание 6Pin должина 60MM 6CM Обратна Бесплатен

Проценките:
DEN 176.40

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
60mm
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!