• Свеж
Голема Големина 12cm Висока Буци Скок Пета Платформа Жените Сандали Отвори Пети Стадото Тока Рака Секси Повик Партија Лето Црвено Дама Чевли

Голема Големина 12cm Висока Буци Скок Пета Платформа Жените Сандали Отвори Пети Стадото Тока Рака Секси Повик Партија

Проценките:
DEN 1017.60

Стока
Достапно.

Детали

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8, 9, 10, 10.5, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Скок Потпетици
Број На Модел На:
СР-WQ005
Горниот Материјал:
Стадото
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Платформа Висина:
0-3cm
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
SURISE
Outsole Материјал:
Гума
Пета Тип:
Висок Буци Скок Пета
Пета Висина:
12CM
Платформа:
2.5 cm
боја:
сина, црвена, црна
Сезоната:
Лето
Горниот Материјал:
Стадото
Поставата:
Микрофибер
Чевли Пети:
Отворете Пети, Ѕиркаат Пети
Повод:
Повик, Партија, Клуб, Канцеларија, Кои Датираат
клучни зборови:
Висока Пета, Буци Скок Пета, Жена Сандали, Летни Чевли

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!