• Свеж
MJJC Бренд Вода Спреј Ленс Стапче Млазницата за Него Sterwins Lavor Hitachi Sorokin Copokin Чекан Elitech Притисок за Миење

MJJC Бренд Вода Спреј Ленс Стапче Млазницата за Него Sterwins Lavor Hitachi Sorokin Copokin Чекан Elitech Притисок

Проценките:
DEN 381.60

Стока
Достапно.

Детали

Интерфејс Материјал:
Инженеринг Пластика
Со Водоводните Цевки:
No
Тело Материјал:
Инженеринг Пластика
Бренд Име:
MJJC
Се Справи Со Тип:
Прстот
Вода Спреј Тип:
Фан
Млазницата Материјал:
Инженеринг Пластика

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!