• Свеж
WZSM Бесплатен Превозот Нови FFC FPC мека Рамен Кабел 1.0 mm растојание 16 Pin должина 150MM Напред

WZSM Бесплатен Превозот Нови FFC FPC мека Рамен Кабел 1.0 mm растојание 16 Pin должина 150MM Напред

Проценките:
DEN 239.76

Стока
Достапно.

Детали

Должина на кабел:
150mm
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!