• Свеж
2017 Вистински Нов Mtb Костец Manopole Mtb Анти-пропадна Велосипед Велосипед Handlebar Покрие Костец Фиксна Опрема Ергономски Гумени Додатоци

2017 Вистински Нов Mtb Костец Manopole Mtb Анти-пропадна Велосипед Велосипед Handlebar Покрие Костец Фиксна Опрема

Проценките:
DEN 468.00

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
XXF
Ширина(см):
2,2 см
Должина (cm):
13cm
Материјал:
Alumium прстен+гума
Тип:
заклучен Handlegrip
Модел Не:
BT11
Тежина:
173g
Должина:
132mm
менгеме дијаметар:

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!