• Свеж
трговија на големо 3D печатач Крстот Оска-специфични линеарни лагери за UM2 Ultimaker2 печатење LM6LUU Бр 1065 бесплатен превозот

трговија на големо 3D печатач Крстот Оска-специфични линеарни лагери за UM2 Ultimaker2 печатење LM6LUU Бр 1065 бесплатен

Проценките:
DEN 167.76

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
3DSWAY
Број На Модел На:
DW20160521-3
Тип На Објект:
Топката Лежишта

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!