• Свеж
Бесплатен превозот HJ 450 4-Оската РК Quapcopter 450mm Рамка за Полнење

Бесплатен превозот HJ 450 4-Оската РК Quapcopter 450mm Рамка за Полнење

Проценките:
DEN 454.80

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
UniHobby
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
HJ450 4-Оската Quapcopter
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
HJ450 4-Оската Quapcopter
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
HJ450 4-Оската Quapcopter

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!