• Свеж
MOMO Ролери Ролетни Сликарство Прозорец Ролетни Нијанси Затемнување Зебра Ролетни Ткаенина Ролери Shutter Завеси Custom Size,PRB set655-659

MOMO Ролери Ролетни Сликарство Прозорец Ролетни Нијанси Затемнување Зебра Ролетни Ткаенина Ролери Shutter Завеси Custom

Проценките:
DEN 911.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
W 51 x L 122cm, W 61 x L 122cm, W 69 x L 122cm, W 76 x L 163cm, W 76 x L 183cm, W 81 x L 122cm, W 81 x L 183cm, W 86 x L 163cm, W 86 x L 183cm, W 91 x L 183cm, W 97 x L 183cm, W 102 x L 183cm, W 107 x L 163cm, W 107 x L 183cm, W 122 x L 183cm, W 152 x L 183cm, W 183 x L 183cm, Custom Size
Бренд Име:
MOMO
Број На Модел На:
PRB set655-659
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот и Долниот Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Built-in,Надворешните Инсталација
Техника:
Рамна Плоча
Материјал:
Ткаенини
Тип:
Ролери Нијанси
is_customized:
Yes
Формат:
Мушка Јаже
Шема:
Хоризонталната
Лист Големина:
Широк Нож
Применливи Прозорец Тип:
Секој прозорец
Стил:
Сликарство

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!