• Свеж
20 Компјутери Бодликава Т-облик Конектор 1/4 Инчи Црево Градина Тревник Наводнување Наводнување Конектор 4/7 Mm Црево Конектор

20 Компјутери Бодликава Т-облик Конектор 1/4 Инчи Црево Градина Тревник Наводнување Наводнување Конектор 4/7 Mm Црево

Проценките:
DEN 37.92

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Градина Вода Конектори
Број На Модел На:
001
Стандард:
ANSI
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Бренд Име:
Земјоделец бобо
Материјал:
Пластични

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!