• Свеж
1PCS Индустриски одделение 200W 12V напојување 12V16.5A S-200-12 DC12V 16.5 НА

1PCS Индустриски одделение 200W 12V напојување 12V16.5A S-200-12 DC12V 16.5 НА

Проценките:
DEN 708.72

Стока
Достапно.

Детали

Излез Тип На:
Еден
Излезна Струја:
16.7 На
Бренд Име:
HONGPOE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S-200-12
Излезна Моќност:
101 - 200W
Фрекфенција:
47~63Hz
Излезна Струја:
0~16.5 На
Излезниот Напон:
12v

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!