• Свеж
YESPURE Луксузни Розова Був Стп Задниот Капак на Телефонот Случај За Iphone 6/6S Плус Сјајот Кристал Крзно Топката Accesorios Movil За Жени

YESPURE Луксузни Розова Був Стп Задниот Капак на Телефонот Случај За Iphone 6/6S Плус Сјајот Кристал Крзно Топката

Проценките:
DEN 228.48

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
YESPURE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус
дизајн:
Егзотични,Jewelled,Ткаеше,Симпатична
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
стп телефон случај
Модел:
за iphone
Материјал:
PU
дизајн:
симпатична телефон случај
Функција:
Нула-доказ shockproof
функција 1:
Був телефон случај
Карактеристика 2:
Стп Задниот Поклопец
функција 3:
Задниот Капак На Телефонот Случај
ОЕМ:
Поздравен
Пакет:
1 КОМПЈУТЕР случај
карактеристика 4:
Крзно Топката Accesorios Movil

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!