• Свеж
Y-60 60mm Радијална Планината M14x1.5 0.1-60Mpa Воздушниот Компресор Притисок Мерач Dial Diam Пневматски

Y-60 60mm Радијална Планината M14x1.5 0.1-60Mpa Воздушниот Компресор Притисок Мерач Dial Diam Пневматски

Проценките:
DEN 58.80

Стока
Достапно.

Детали

боја:
0-40Mpa, 0-16Mpa, 0-10Mpa, 0-2.5 Mpa, 0-1 носители.6 Mpa, 0-6Mpa, 0-4Mpa, 0-0.4 Mpa, 0-0.25 Мпа, 0-1Mpa, 0-0.6 Mpa, 0-0.1 Mpa, 0-0.16 Mpa, 0-60Mpa, 0-25Mpa
Тип:
Извор Третман Единица

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!