• Свеж
PCI-E 8 Порта USB2.0 Експанзија Картичка (6 Надворешни Пристаништа + 2 Внатрешни 9Pin Порти)

PCI-E 8 Порта USB2.0 Експанзија Картичка (6 Надворешни Пристаништа + 2 Внатрешни 9Pin Порти)

Проценките:
DEN 619.68

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
h1111z
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
xb034
Тип:
USB Картички
Интерфејс Тип:
PCI Express

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!