• Свеж
200pcs 13x14cm+3cm Јасно Resealable Cellophane OPP Поли Транспарентен патент Пластични кеси Пакување Кеси Само Лепило Печат Кеси

200pcs 13x14cm+3cm Јасно Resealable Cellophane OPP Поли Транспарентен патент Пластични кеси Пакување Кеси Само Лепило

Проценките:
DEN 252.00

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
Пластични
Предмет Тип:
OPP Само Адхезивна Пластична Кеса ЈАСНО Накит Пакување
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
13x14cm+3cm
Материјал:
Пластични
ОДГОВАРА ЗА:
Накит,Храна,Подарок, Нешто Пакување
боја:
Јасно

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!