• Свеж
1pcs 22.6 mm Универзална Вежба Чак 8*0.75 Казна-Навој Вретено Вежба Chucks За Dremel Ротари Алатки Мелење Collet

1pcs 22.6 mm Универзална Вежба Чак 8*0.75 Казна-Навој Вретено Вежба Chucks За Dremel Ротари Алатки Мелење Collet

Проценките:
DEN 132.00

Стока
Достапно.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ATOPLEE
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
15050089001

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!