• Свеж
LED Внатрешно Осветлување Нерѓосувачки Челик Патио LED Скалило Светилка DC12V ЗА 0,6 W IP67 SMD2835 Градина Декорација Подземни Светилки

LED Внатрешно Осветлување Нерѓосувачки Челик Патио LED Скалило Светилка DC12V ЗА 0,6 W IP67 SMD2835 Градина Декорација

Проценките:
DEN 134.16

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Подземни Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
празник
Карактеристики:
led скалило светилка
сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
QACA
Гаранција:
12 месеци
Извор На Енергија:
DC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP67
Број На Модел На:
SC-B110A
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Тип:
led скалило светилка
Емитуваат Боја:
Топло бела,ладно бела,,RGB,сина
Max. Walkover Притисок:
100KG/ 1000N
Ултра долг живот:
50,000 часа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тежина:
42g
димензија:
Dia30*H26mm
Wattage:
0.6W

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!