• Свеж
Конкурентна цена! моторот Час Метар Вода доказ AC 86-230V Час контра за Машина

Конкурентна цена! моторот Час Метар Вода доказ AC 86-230V Час контра за Машина

Проценките:
DEN 698.40

Стока
Достапно.

Детали

Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
РЛ-HM010A
Бренд Име:
runleader
Специјални Функции:
Одржување и замена на масло потсетник услуга
Објектот Должина:
5.3cm
Објектот Ширина:
3.1cm
Објектот Тежина:
55g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
2.7cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!