• Свеж
Дијамант Цитат Ѕид Налепница Сјај Светла Како Дијамант Ѕид Decal Дијамант Модерна Ѕид Цитати DIY Лесно Ѕид Уметност Намали Винил Q189

Дијамант Цитат Ѕид Налепница Сјај Светла Како Дијамант Ѕид Decal Дијамант Модерна Ѕид Цитати DIY Лесно Ѕид Уметност

Проценките:
DEN 335.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
црна, бела, црвена, розова, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, виолетова, светло виолетова, сина, темно сина, светло сина, кафена, чоколадо, сива, светло сива, златна, сребрена
Големина:
57x80cm, 35x49cm, 90x126cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
IWQ189
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS
боја:
црна, бела, направи бои
Тема:
дијамант цитат ѕид налепница,блесок светла како дијамант
Класификација:
намалување винил ѕид decals, лесно ѕид уметност
Материјал:
Винил пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Карактеристично:
лесно да се примени, да се отстрани, водоотпорен
Соба:
Дневна соба, спална соба
Употреба:
украсување вашите ѕидови, подобрување на домот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!