• Свеж
Медитеранот сина стил ПВЦ подни налепница Спалната соба Студија Соба водоотпорен не се лизга носат-отпорни, кат налепници дома декорација

Медитеранот сина стил ПВЦ подни налепница Спалната соба Студија Соба водоотпорен не се лизга носат-отпорни, кат налепници

Проценките:
DEN 1087.20

Стока
Достапно.

Детали

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
YR593k
Бренд Име:
YRHCD
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Сценарија:
Кат
Производ големина:
50h х 50w
Бои:
Како на визуелниот
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!